CIA | 16
<< | ^ | >>
  Zimny wiatr przeszywa twoje ciało, śnieg wieje Ci prosto w oczy, ubierasz gogle. Jesteś już coraz wyżej i wyżej, a wtedy stok staje przed Tobą w pełni okazałości. Spoglądasz w dół a zimny pot zaczyna spływać Ci po czole. Ustawiasz się do stoku, jeszcze tylko moment, odbicie...JUMP! I już jedziesz!!! Jak diabeł wcielony, zjeżdżasz z ogromną prędkością na swojej świeżo naostrzonej i nasmarowanej desce. Skręt w lewo, zakręt w prawo...jedziesz coraz szybciej. Mijasz narciarzy którzy nieudolnie próbują zjechać ze stoku, jesteś królem deski. Kolejne metry, dziesiątki, setki metrów, ogromna prędkość, deska zaczyna wymykać się spod kontroli. Jesteś już coraz bliżej kas, tłum feriowiczów ustawia się aby zakupić skipasy, a Ty mkniesz prosto na nich. Próbujesz zakręcić, niestety miesiące siedzenia przed kompem zrobiły swoje, twoje nogi są za słabe oby okiełznać tego potwora. Już pojedyncze metry dzielą Cię od feriowiczów...ostatnia próba manewru...Z ogromną prędkością wpadasz w ludzi, masakra.
Uff...emocje opadają, na szczęście to tylko następna gra komputerowa. Wpatrujesz się w napis na monitorze GAME OVER wspominając wczorajsze przybycie Mikołaja oraz prezent, powyższą grę.
  Tak, ku końcowi chyli się kolejny rok naszego życia. Zbliża się Wigilia, Sylwester. Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem podejmujemy próby zmiany naszego życia na lepsze, wymyślamy najróżniejsze postanowienia, mamy nadzieję że ten nowy, młody rok, będzie tym najlepszym, rokiem sukcesów, szczęścia...naszym marzeniem. Tak. Spoglądamy z nadzieją w przyszłość zastanawiając się ile z naszych sennych marzeń się sprawdzi. My jako Wasz ulubiony (sic!) zin także postaramy się stopniowo podwyższać poprzeczkę, aby masz produkt końcowy po prostu zwalał Was co miesiąc z nóg. Już do przyszłego numeru przygotowaliśmy dla Was dwie, naprawdę wielkie niespodzianki. Jedząc więc karpia, dzieląc się opłatkiem, grając w Himana 2-kę czy popijając sylwestrowego szampana pamiętajcie więc że około 10 stycznia 2003 roku dostaniecie kolejny nowy numer naszego zina, jednak inny niż poprzednie.
Tymczasem jednak zechciejcie zerknąć na nowy, grudniowy równie wypasiony numer jak poprzednie. W tym jakże świątecznym miesiącu mamy dla Was nowe działy: Tips& Tricks, oraz Wyłowione z Sieci. O pierwszy z nich sami prosiliście, drugi zaś powstał zastępując martwy już: Panowie w krawatach informują (straszny niewypał). Na nasze łamy powróciła (i to z podwójnym impetem)po miesięcznej przerwie Karczma Pod Gupim Smokiem, w której w tym miesiącu możecie przeczytać opowiadanie Magiczny Miecz, oraz zapoznać się z systemem Cyberpunk 2020. Także polecam Wam szczególnej uwadze wywiad z teamem Techlandu, który dla Was przeprowadził towarzysz Emill. W dziale Emu Zone znajduje się opis Another World 2 (powiem Wam szczerze że nie wiedziałem że druga część istnieje :P). Zapraszam także do Star Zone w którym dziś Deep Space 9 i do Skupu Złomu w którym MMX poradzi Wam co sobie zażyczyć pod choinkę. Nie zapomnijcie także zajrzeć do działu Skrzydlate Strony, ponieważ TopGun przygotował Wam znów kawał porządnego tekstu. Oprócz tego mamy Dla Was oczywiście jeszcze m.in. 2 Felietony oraz Galerię w której c.d. shizo-czesan :]. Jeżeli chodzi o recki i zapki to opisaliśmy m.in: Polan, Emergency, Hitman'a, Gothic (wszystko dwójki), a także Fifę i NHL 2003.
No już nie będę dłużej Was zachęcał do czytania bo chyba już wystarczająco jesteście napaleni :]

Jeszcze raz życzę Wam w imieniu całej redakci abyście te Święta przeżyli jeszcze lepiej niż poprzedni i w tej całej medialno-komercyjnej papce wyłowili to co naprawdę w powinno się w tym okresie liczyć. Życzę Wam także smacznego szampana i wspaniałego 2003 roku.

Nie zapominajcie o nas! Za miesiąc naprawdę zaatakujemy pełną parą!!!


DRIZIT